Chachor ponownie w akcji, jednak tym razem w nieco innej odsłonie

26 lipca 2018

Chachor ponownie w akcji, jednak tym razem w nieco innej odsłonie

Pewnie zgodzicie się z nami, że miło jest tworzyć więzi na lata. My cały czas utwierdzamy się w tym przekonaniu, czego dowodem są nasi wieloletni Partnerzy.
Część konstruktorów WT-01 oraz WT-02, którzy obecnie tworzą zespół 24race, od jakiegoś czasu przeprowadzało prace konserwacyjne oraz modyfikacyjne, które miały na celu przygotowanie naszego bolidu do pełnej sprawności. Zastanawiacie się z pewnością, dlaczego oprócz konstruowania trzeciego pojazdu, los naszego Chachora nie pozostał nam obojętny? Usiądźcie wygodnie, zapnijcie pasy i zaczynamy 😎.
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że od jutra rozpoczynamy naszą przygodę w 10 jubileuszowej edycji Mistrzostw Europy w Wyścigach Górskich Limanowa-Przełęcz pod Ostrą. Po wielu latach prób, otrzymaliśmy oficjalną zgodę Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA) na start w tym wyścigu. Weźmiemy udział w podjeździe specjalnym przed każdym podjazdem startującej stawki🏎️.
Niestety tak jak w życiu, tak i w Motorsporcie nieoczekiwane sytuacje, które mogą pokrzyżować wszelkie plany się zdarzają. Jeszcze do wczoraj nasz wyjazd do Limanowej stał pod wielkim znakiem zapytania, dlatego z tego miejsca chcielibyśmy podziękować w szczególności dwóm firmom.
1. AERTECH Sp. z o.o. z Kobióra. Nie raz, ani nie dwa mogliście na naszych social mediach przeczytać i zobaczyć, efekty naszej współpracy. Firma współpracuje z nami tak naprawdę od początku istnienia naszego zespołu. Większość elementów WT-02 wykonanych za pomocą profesjonalnych obrabiarek CNC to dzieło, które wyszło spod skrzydeł naszego Partnera. Ponadto zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie zarówno techniczne, jak i merytoryczne. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, o czym przekonaliśmy się chociażby w ostatnich dniach. Zawrotne tempo wykonania usługi CNC sprawiło, że drzwi z napisem "Limanowa" ponownie zostały dla nas otwarte.
2. Carbon Center S.C. z Łodzi. Pęknięta obudowa przekładni kierowniczej na dwa dni przed planowanym wyjazdem na Wyścig nie wróży nic dobrego. Ponownie przekonaliśmy się, że nie ma rzeczy niemożliwych i ile można zdziałać w ciągu kilku cennych godzin. Firma przekazała nam rurkę karbonową, którą wykorzystaliśmy do stworzenia nowej obudowy. Carbon Center zajmuje się projektowaniem, produkcją, a także sprzedażą produktów wykonanych z włókna węglowego, szklanego, a także z włókiem bazaltowych i aramidowych. Najwyższa jakość ich produktów oraz usług nie podlega wątpliwościom. Produkty wykonywane są w Polsce oraz w Niemczech przy zastosowaniu m.in. najlepszych, dostępnych na rynku włókien. W ofercie firmy Carbon Center znajdziecie m.in. rury, pręty, profile, tkaniny, płyty, a także żywice ułatwiające pracę z kompozytami, czy różnego rodzaju narzędzia. Jeżeli chcecie mieć pewność, że produkt, który zamierzacie kupić wyróżnia się najlepszą jakością, bez wątpienia taką gwarancję dają produkty firmy Carbon Center. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie oraz przekazane cenne rady.
Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji i Motorsportu do udziału w tym wydarzeniu. Tam po prostu trzeba być! Jak spisze się nasz bolid w górskich warunkach?
Stay tuned 😉

Powrót na bloga